NEWS💋
#Check1 #LearnEnglishWithVal #easyEngVal
Ось що можна використовувати, щоб полегшити процес вивчення англійської:
- Беремо слово to і подумки малюємо над ним стрілочку: . Ця стрілка означає напрямок, прагнення. А тепер використовуємо це в наступних темах:
- Prepositions (прийменники):Я йду в кіно. (я йду куди? в кіно) - I am going the cinema.Я працюю з дев'яти до шести. - I work from nine six.
- Infinitive of purpose (інфінітив мети):Я йду в супермаркет (навіщо ?, чому?) За хлібом / щоб купити хліб. - I am going to the supermarket buy some bread.
- Prepositions (прийменники):
- Якщо попадається слово грецького або латинського походження, розбираємо його і запам'ятовуємо коріння, а також вивчаємо приставки і суфікси. Наприклад, якщо запам'ятати слово carbohydrates, потім набагато легше інтуїтивно перевести слова dehydration, hydrant, carbon footprint і т. Д. А при зустрічі слова structure навздогін запам'ятовуються слова construct, destructive, reconstruction, structured.
- Я використовую популярні пісні, щоб допомогти студенту запам'ятати матеріал. Буквально пару днів тому під час уроку довелося співати "It's the final countdown - to-do-doooo-do ...", так як студент не пам'ятав вимова слова final. Для теми "Modals of deduction" прекрасно підходить "It must have been love" Roxette, а для used to - "This used to be my playground" Madonna. Спробуйте використовувати пісні, щоб легше було запам'ятовувати слова і фрази.
Асоціації - дуже гарна підмога в запам'ятовуванні як слів, так і граматичних правил.
У мене є студент, який більше за інших любить асоціації. І саме з ним у нас народилися асоціації для запам'ятовування порядку слів в питальних реченнях. Йому було важко запам'ятати, чому в пропозиціях з дієсловом to be структура питання інша, ніж з іншими дієсловами. Так у нас з'явився «Сам Самич» (to be), який все любить робити сам, і security (допоміжне дієслово - do, does).
Наприклад, візьмемо пропозицію "It is an apple". Спробуємо скласти питання: Is it an apple? Як бачите, тут тільки to be, він обходиться без допоміжного дієслова.
Тепер інша пропозиція - You play tennis every day. Ставимо запитання: Do you play tennis every day? Як бачите, тут нам знадобився security, тобто допоміжне дієслово do.
Коментарі